Tallinna pikaajaline finantsdirektor lahkub ametist

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Katrin Kendra. Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Linnavalitsus rahuldas neljapäeval linna finantsdirektor Katrin Kendra avalduse teenistusest lahkumiseks 31. augustist, teatas linna pressiteenistus. Uus finantsdirektor leitakse avaliku konkursiga.

Kendra on Tallinna finantsteenistuses töötanud 20 aastat, nendest viimased 15 aastat finantsdirektorina. Tema sõnul on viimasel ajal toimunud linnavalitsuse juhtimisstruktuuri uuendamise käigus muutunud nii linna finantsteenistuse funktsioonid kui ka linna finantsdirektori roll ning seega on õige aeg anda teatepulk üle uutele tulijatele.

Kendra ütles ERR-ile, et ei tea veel, mida ta peale ametist lahkumist tegema hakkab. "Konkreetseid plaane veel ei ole. Suvel on plaanis rahulikumalt võtta ja vaadata, mis elu sügiseks toob," lausus ta.

Kendrale on 2012. aastal omistatud linna teenetemärk, tunnustades teda märkimisväärse panuse eest Tallinna linna finantstõhususe tagamisel ja tulemusliku töö eest linna finantshalduse korrastamisel.

Kendra saab lahkumisel hüvitist kuue kuupalga ulatuses.

Linn kuulutab välja avaliku konkursi, mille tulemustest sõltub ka uue finantsdirektori ametisse asumise aeg. Kendra jätkab tööd kuni 31. augustini, seejärel täidab finantsdirektori ülesandeid kuni uue finantsjuhi tööle asumiseni linnakassa juhataja Silver Tamm, ütles ERR-ile Tallinna linnakantsler Kairi Vaher.

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: