Ööpäevaga tuvastati 81 uut koroonanakatunut

Eelregistreerimata vaktsineerimine Talinna keskturul
Eelregistreerimata vaktsineerimine Talinna keskturul Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Viimase ööpäeva jooksul analüüsiti Eestis 3119 koroonaviiruse proovi, millest viirus tuvastati 81 juhul ehk 2,6 protsendis testide koguarvust.

Viimase 14 päeva haigestumus 100 000 inimese kohta on 53,2 ning esmaste positiivsete tulemuste osakaal tehtud testide koguarvust 1,4 protsenti.

Teisipäeva hommiku seisuga viibis haiglas 15 COVID-19 patsienti, nendest intensiivravi vajab kaks patsienti, kellest omakorda juhitaval hingamisel on üks inimene. Uusi haiglajuhtumeid ööpäevaga ei lisandunud.

Haiglaravi on kokku vajanud 6,9 protsenti haigete üldarvust. Haiglaravil olevate patsientide keskmine vanus on 57 aastat, kõikidest haiglaravi vajavatest patsientidest on üle 60-aastased kaheksa inimest (53 protsenti).

Ööpäeva jooksul uusi surmajuhtumeid ei registreeritud. Kokku on Eestis surnud 1271 koroonaviirusega nakatunud inimest.

Rahvastikuregistri andmetel laekus enim uusi positiivseid testitulemusi Harjumaale, kus koroonaviirusega nakatumine tuvastati 34 inimesel. 22 uutest Harjumaa haigusjuhtumitest on Tallinnas.

Tartumaale lisandus 15, Pärnumaale üheksa, Ida-Virumaale neli, Rapla- ja Valgamaale kolm, Lääne-Virumaale kaks, Jõgeva-, Lääne- ja Võrumaale üks uus nakkusjuht. Teistesse maakondadesse uusi nakkusjuhte ei lisandunud. Kaheksal juhul rahvastikuregistrijärgne elukoht puudus.

Teisipäeva hommiku seisuga on Eestis vaktsineerimisi tehtud kokku 602 540 inimesele. Neist 80 038 inimesel on vaktsineerimiskuur pooleli, 522 502 inimese vaktsineerimiskuur on lõpetatud. Ööpäeva jooksul manustati 5859 doosi, kokku on manustatud 1 066 488 vaktsiinidoosi.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: