Esmaspäeval tõuseb õhusoe 15 kraadi ümbrusse

Foto: Ken Mürk/ERR

Öö on veel jahe ja kohati areneb hoovihmapilvi, mida hommikuks on on juba rohkem. Päeva jooksul liiguvad sajuhood üle mandri ida-kagu suunas. Läänest saabub aga soojemat õhku ja päevased termomeetrinäidud tõusevad taas mitmel pool 15 kraadi ümbrusse.

Öö vastu esmaspäeva on vahelduva pilvisusega ja kohati sajab hoovihma. Puhub läänekaare tuul 3 kuni 8, rannikul puhanguti 12 meetrit sekundis. Termomeetril on 4 kuni 9, meretuulega rannikul kuni 13, aga maapinnal kohati null kraadi.

Hommikuks on sadus laialdasemalt ja pilvisus on vahelduv. Läänekaare tuul puhub 3 kuni 9, rannikul kuni 12 meetrit sekundis. Temperatuur tõuseb 7 kuni 10 kraadini, mereäärsetel aladel on pisut soojem.

Kuna päeval liiguvad sajuhood üle mandri ida-kagu suunas, siis on pilvisus endiselt vahelduv ja mitmel pool sajab hoovihma. Tuul puhub läänekaarest 3 kuni 9, Liivi lahe ümbruses kuni 12 meetrit sekundis. Sooja saame 12 kuni 17 kraadi.

Teisipäeval jääme kahe rõhuala piirimaile, mis teeb tuule tuntavamaks ja vihmahooge on rohkem päevasel ajal.

Ka kolmapäeval on tuul tugev ja mitmel pool sajab hoovihma. Neljapäeval õhurõhk juba tasapisi tõuseb ja see tähendab üksikuid hoovihmasid, leebuvat tuult ja soojemat temperatuuri.

Reedene ilm on tõenäoliselt sajuta ja ka veel päris soe.

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: