Pressinõukogu uueks esimeheks sai Õhtulehe peatoimetaja Šmutov

Martin Šmutov
Martin Šmutov

Pressinõukogu liikmed valisid neljapäevasel koosolekul pressinõukogu uueks esimeheks Õhtulehe peatoimetaja Martin Šmutovi.

Pressinõukogu eelmine esimees Gunnar Siiner siirdus tööle Saaremaa Lihatööstusse müügidirektoriks, mistõttu lahkus ta augusti lõpus Saarte Hääle ja Kadi raadio peatoimetaja kohalt ning ka pressinõukogust.

Pressinõukogu praegune koosseis: esimees Õhtulehe peatoimetaja Martin Šmutov ja aseesimees riigikontrolli nõunik Toomas Mattson. Pressinõukogu liikmed on advokaadibüroo Cobalt vandeadvokaat Kadri Michelson, Lääne Elu peatoimetaja Kaire Reiljan, advokaadibüroo Triniti advokaat Maarja Pild, Tartu Ülikooli ajakirjandussotsioloogia dotsent Ragne Kõuts-Klemm, Postimehe peatoimetaja asetäitja Aivar Reinap, Äripäeva uuriva toimetuse ajakirjanik Koit Brinkmann, Ekspress Grupi uuriva ajakirjanduse juht Tarmo Vahter ning Eesti Rahvusringhäälingu veebiuudiste ja portaalide juht Urmet Kook.

Pressinõukogu on ajakirjanduse eneseregulatsiooni organ, mis pakub lugejatele, kuulajatele ja vaatajatele võimaluse leida meediaga vastuollu sattunult kohtuväliseid lahendusi.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: