Järgmised päevad on sajuhoogudega

Foto: Ken Mürk/ERR

Reede tuleb pilvine ja üksikute vihmahoogudega, nädalavahetus peaks tulema selgem.

Öö vastu reedet on pilvine ja vihmane, saartel pärast südaööd sadu hõreneb. Puhub kagu- ja idatuul 5 kuni 10, puhanguti 15, saartel ja rannikul kuni 14, iiliti kuni 20 meetrit sekundis. Pärast südaööd pöördub tuul saartel loodesse ja nõrgeneb. Temperatuur jääb 4 ja 10 kraadi vahele.

Hommik tuleb pilvine ja paljudes kohtades sajab vihma. Kagu- ja idatuul puhub 5 kuni 11, puhanguti  kuni 15 ning Lääne-Eesti saartel põhjakaare tuul 5 kuni 11, Liivi lahel loodetuul iiliti 16 meetrit sekundis. Õhusooja on 4 kuni 9, saarte rannikul kohati 11 kraadi.

Ka päev on valdavalt pilvine, pärastlõunal on siin-seal üksikuid vihmasabinaid. Puhub kagu- ja idatuul, saartel ja läänerannikul põhjakaare tuul 3 kuni 9, iiliti kuni 13 meetrit sekundis. Temperatuurimaksimumiks kujuneb 13 kraadi.

Vihmavõimalus väheneb laupäeva pärastlõunal ja pühapäev tulebki Lääne-Eestis selgem, Ida-Eestis on veel kohati hoovihma. Esmaspäeval tugevneb Põhja-Euroopa kohal kõrgrõhuala ja laieneb üle Läänemere ümbruse, seega meie ilm on nõrga põhjakaare tuulega ja sajuta.

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: