Otse kolmapäeval kell 10: töötukassa karjääriseminar

{{1632734220000 | amCalendar}}
Töötukassa püüab töömessi abil kokku viia tööotsijad ja tööpakkujad
Töötukassa püüab töömessi abil kokku viia tööotsijad ja tööpakkujad Autor/allikas: Töötukassa

Teisipäeval ja kolmapäeval korraldab töötukassa töömessi, mille raames toimub ka karjääriseminar, kus fookuses on praegu olulised teemad tööturul. Seminari arutelusid saab mõlemal päeval jälgida otsepildis ERR-i portaalis.

Seminari kava

Kolmapäev

Kell 10 - 10.45  Jätkusuutlik pakend konkurentsivõitluses. Meelis Jürgens, Estiko-Plastar

11 - 11.45          Vesiniku paneelvestlus "Milliseid muutusi toob vesinikutehnoloogia Tartusse?" Raimond Tamm (Säästev Tartu), Ivar Kruusenberg (PowerUp Fuel Cells), Rait Kanarbik (Tartu Ülikool)

12 - 12.45       Välismaalaste värbamise reeglid. Annika Karm, politsei- ja piirivalveamet

13 - 13.45    Põllumajanduse paneelvestlus "Kas välistööjõud toob rahu maale?" Elke Lillemets (Oksa Marjamaa talu), Margus Muld (Agrone), Triin Kõrgmaa (Salvest)

14 - 14.45    Maksukäitumise hinnangud e-maksuametis ja kuidas neist kasu saada? Maksukäitumise hinnangute abil saab kiirelt ja lihtsalt kontrollida ettevõtja tausta ning veenduda, kas tema maksuasjad on korras. Milleks ja kellele hinnanguid vaja on? Kuidas hinnanguid lugeda ning kasutada? Elen Maimre, maksu- ja tolliamet

Virtuaalsel töömessil on tööpakkumistega väljas tööandjad üle Eesti. Tööandjatega on võimalik suhelda nii vestlusakna, telefoni kui ka meili teel.

Lisaks toimuvad messil töötoad eesti ja vene keeles. Huvilistele räägitakse, kuidas tööturul toimetada, kuidas muutustega kohaneda ning edukalt töökohale kandideerida. Nippe jagatakse nii Eestis kui ka Euroopas töötamise kohta.

Esita küsimusi

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: