Kell 20 "UV faktor": Keres, Popov, Nõgene, Sepp vaktsineerimisest

ETV-s algab teisipäeval Urmas Vaino uus debatisaade "UV faktor". Avasaate teema on vaktsineerimise vastasseis ning stuudios arutlevad nii vaktsineeritud kui ka kaitsesüstimisest loobunud inimesed.

Urmas Vaino esimese saate külalised on vandeadvokaat Paul Keres, Lääne-Tallinna Keskhaigla juht Arkadi Popov, Tallinki juht Paavo Nõgene ning endine poliitik, Teenusmajanduse Koja nõukogu liige Evelyn Sepp.

Saatemeeskond ootab kaasa rääkima, arvamust avaldama ja küsimusi esitama ka televaatajaid. Kirjutada saab e-posti teel uvfaktor@err.ee või saate Facebooki lehel.

"UV faktor" algab ETV-s teisipäeval kell 20.

Uus saade harutab igal teisipäeval otsestuudios lahti päris inimeste päris mured. Kui õhus on teema, millest iga Eesti perekond räägib õhtusöögi laua taga, siis leiate sama arutelu ka "UV faktoris". Olgu selleks jätkuv ja lõppematuna näiv vastasseis vaktsineerimise ümber, elektri hinnatõus ja inflatsioon või hoopis trall presidendivalimiste ümber.

Uus saade toob võrdsetena kokku nii arvamusliidrid kui ka eksperdid või poliitikud ja valijad. Arvamusi on palju, emotsioone aga veelgi rohkem – kuidas leida kirglike veendumuste vahelt tõde ja lahendused?

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: