Ekspress Grupi digitellimuste arv suurenes Eestis poole võrra

{{1634018040000 | amCalendar}}
Ekspressi maja
Ekspressi maja Autor/allikas: Siim Lõvi /ERRR

Ekspress Meedia ja Õhtulehe Kirjastuse digitellimuste arv suurenes möödunud aastal Eestis 30 000 tellimuse võrra, ulatudes septembri lõpus peaaegu 100 000 tellimuseni.

Eesti Päevalehte, Maalehte, Eesti Ekspressi, uudisteportaali Delfi ja mitmeid ajakirju kirjastava AS-i Ekspress Meedia digitellimuste hulk kasvas võrreldes eelmise aastaga Eestis 57 protsenti.

Ka AS-i Õhtuleht Kirjastus digitellimuste arv kasvas võrreldes eelmise aastaga 52 protsenti.

Kui Ekspress Meedial on digitellimusi ligi 73 000, siis Õhtulehe Kirjastusel ligi 20 000.

Lätis kasvas Delfi digitellimuste hulk võrreldes eelmise aasta septembri lõpuga üle kahe korra ning Leedus koguni neli korda.

Baltimaades kokku kasvas AS-i Ekspress Grupp digitaalsete tellimuste hulk võrreldes möödunud aastaga 75 protsenti.

Lisaks Ekspress Grupile on Eesti Meediaettevõtete Liidu kohaselt ka Äripäeva Kirjastuse digitellimuste arv selle aasta viimases kvartalis suurenenud, samas kui Võrumaa Teatajal on see jäänud samale tasemele.

"Digitellimuste juurdekasv tuleb peamiselt uute klientide arvelt ja näitab, et oleme järjest enam kõnetamas ka neid lugejaid, kes siiani pole olnud meie toodete tellijad," ütles Ekspress Grupi juhatuse esimees Mari-Liis Rüütsalu.

"Suudame leida järjest suuremale hulgale klientidele teemasid, mille peale senine tasuta lugeja otsustab vormistada ka digitaalse tellimuse. Ekspress Grupp on seadnud digitaalsete tellimuste kasvatamise üheks oma olulisemaks eesmärgiks, sest see annab grupi meediaväljaannetele diferentseeritud ja järjest tugevama digitaalse tulubaasi."

AS Ekspress Grupp on Baltimaade meediakontsern, mis tegeleb veebimeedia sisutootmise ning ajalehtede ja ajakirjade kirjastamisega. Ekspress Grupp omab Baltimaades online-meedia portaale, annab välja päeva- ja nädalalehti ning mitmeid ajakirju.

Toimetaja: Karel Vähi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: