Sotsiaalministeerium korraldab kommunikatsiooniosakonna töö ümber

Ühisministeeriumi hoone.
Ühisministeeriumi hoone. Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Sotsiaalministeeriumi meediasuhete nõunik Riina Soobik ütles ERR-ile, et ministeeriumis korraldatakse ümber kommunikatsiooniosakonna töö, et tõhustada koroonaga seotud suhtlust.

Et tööd paremini korraldada, loodi kommunikatsiooniosakonda juurde 1. oktoobrist kuus töökohta: kolm veebitoimetaja, kujundaja ning kaks meedianõuniku kohta. Seejuures loodi ühe meedianõuniku koht vaid pooleteiseks kuuks.

"COVID-i kommunikatsiooniga seotud inimeste ülesanded puudutavad lisaks meedia teenindamisele näiteks vaktsineeri.ee veebi toimetamist ja arendamist, kampaaniaid, koostööd huvirühmade ja omavalitsustega," selgitas Soobik.

"Suuremat tähelepanu soovime pöörata venekeelsele elanikkonnale, fookusega Lasnamäel ja Ida-Virumaal."

Ta lisas, et mitmeid ülesandeid on praegu aidanud täita riigikantselei juures tegutsenud vabatahtlikud kommunikatsioonitöötajad, kuid selliseid süsteeme pole võimalik vabatahtlikkuse alusel püsivalt käimas hoida.

Soobik kinnitas, et praegustest osakonnatöötajatest lahkuvad kaks inimest: ühel neist lõpeb tööleping ning teine lahkub omal soovil.

Ta lisas, et kolm nädalat välislähetuses viibiv kommunikatsioonijuht Oskar Lepik juhib endiselt osakonda, kuid teda asendab ajutiselt Karin Volmer, kes naaseb lapsehoolduspuhkuselt uuel aastal.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: