Saaremaal jätkab senine koalitsioon

Foto: Margus Muld/ERR

Kuressaares allkirjastasid reedel valimisliit Terve Saaremaa, Reformierakond ja Keskerakond ühise deklaratsiooni, milles kinnitavad senise koostöö jätkamist Saaremaa valla juhtimisel järgmise nelja aasta jooksul.

Opositsioooni jäävad volikokku pääsenud Isamaa, EKRE ja Eesti 200 liikmed.

Vallavanemakandidaat Madis Kallas ütles pärast ühisdeklaratsiooni allkirjastamist, et otsuste tegemisse kaasatakse kindlasti ka opositsiooni konstruktiivseid ettepanekuid. 

"Pigem oligi dokument selge sõnum meie valijatele ja kõigile saarlastele, et neli aastat toimetanud koalitsioon soovib jätkata. Olles selle nädala jooksul rääkinud kõigi poliitiliste jõududega Saaremaal , ja mitte ühe, vaid mitu korda ja mõnega kohtunud ja päris pikalt. Saaremaa huvide eest seisavad kõik ja kõik soovivad Saaremaale vaid head ja paremat. Pigem on küsimus selles, et kõiki ei saa lihtsalt võtta koalitsiooni. Koalitsioon saab täpselt olla nii suur, kui selleks on vaja, muidu ei hakka hästi tööle," rääkis Kallas.

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: