Mitmel pool purunes päeva soojarekord, ilus ilm püsib ka pühapäeval

Laupäev oli soe ning mitmes Eesti vaatlusjaamas purunes päevarekord, Võrus näiteks mõõdeti 15,8 kraadi. Pühapäeval püsib ilm päikeseline.

Pühapäeva öö on vähese ja vahelduva pilvisusega ning sajuta, aga kohati tekib udu. Puhub lõunakaare tuul 4 kuni 9, Lääne-Eesti rannikul puhanguti kuni 13 meetrit sekundis. Temperatuurivahemik püsib 2 ja 8 kraadi vahel, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hommikune ilm on vähese pilvisusega ja sajuta, vaid rannikualadel on pilvisem ja mitmel pool püsib udu. Lõunakaare tuul puhub 3 kuni 9, rannikul iiliti 13 meetrit sekundis. Temperatuurimaksimum püsib ööga sarnaselt 8 kraadi juures.

Päeval ootab ka vähene ja vahelduv pilvisus ja vihma ei saja. Puhub valdavalt lõuna- ja kagutuul 4 kuni 10, rannikul puhanguti kuni 14 meetrit sekundis. Sooja on 8 kuni 11 kraadi.

Uus nädal püsib vähemalt esialgu samamoodi üsna päikesepaisteline ja suurema sajuta. Küll aga on esmaspäeval ja teisipäeval kagutuul kõle ja tugev. Kolmapäeval laieneb madalrõhkkond üle Läänemere idaranniku ja toob Eestisse vihma. Nädala teine pool ongi sajusem. Temperatuuris olulisi kõikumisi ei ole.

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: