Ravimiameti peadirektoriks sai senine asetäitja

Katrin Kiisk
Katrin Kiisk Autor/allikas: ERR

Ravimiameti peadirektoriks valiti senine peadirektori kohusetäitja Katrin Kiisk, kes täitis peadirektori kohustusi alates selle aasta 21. augustist.

Kiisk on ravimiametis töötanud üle 19 aasta, alustades kliiniliste ravimiuuringute hindajana, seejärel juhtinud ravimite registreerimisosakonda ning 2012. aastast on ta olnud ravimiameti peadirektori asetäitja.

Kiisk on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ning lisaks omandanud magistrikraadi rahvatervise erialal. Enne ravimiametisse tööle asumist oli ta Tartu Ülikooli kopsukliiniku direktor. Ta on ka immunoprofülaktika ekspertkomisjoni liige, Ravijuhendite Nõukoja asendusliige ning kuni selle aasta juulini ligi kümme aastat ka Euroopa Ravimiameti ravimite riskihindamise komitee asendusliige.

Ravimiameti peadirektori kohal üle 20 aasta töötanud Kristin Raudsepp teatas augustis, et ei kandideeri uueks ametiajaks. Tema ametiaeg pidi kestma aasta lõpuni. Raudsepp asus tööle Confido meditsiinigrupi Tartusse rajatava uue meditsiinikeskuse juhina.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: