Laupäev tuleb enamjaolt sajuta

Laupäevane ilm tuleb üsna rahulik, pühapäeval hakkab aga põhjakaarde pöörduv külm tuul naha vahele pugema.

Öö vastu laupäeva tuleb valdavalt vähese ja vahelduva pilvisusega ning sajuta, vaid Ida-Eestis püsib ilm pilvisem ja Virumaal võib kohati veidi sadada. Mõnel pool tekib udu. Tuul puhub loodest ja läänest 2 kuni 8, öö hakul Virumaa rannikul puhanguti kuni 13 meetrit sekundis, hommikul jääb mitmel pool vaikseks. Õhutemperatuur on -3 kuni +3, rannikul kuni +6 kraadi.

Hommik on sajuta, kuid kohati udune. Tuul on muutlik ja nõrk. Õhutemperatuur püsib -3 ja +3 kraadi vahel, rannikul ulatub kohati +6 kraadini.

Päeval pilvkate tiheneb, kuid ilm püsib sajuta. Mandril puhub nõrk muutliku suunaga tuul, saartel ja Liivi lahe ümbruses kagutuul 3 kuni 8 meetrit sekundis. Õhutemperatuur tõuseb 3 kuni 5, saartel kuni 7 kraadini.

Pühapäeva öösel riivavad Eestit mõned lörtsi- ja vihmapilved, päev tuleb peamiselt sajuta. Tuul pöördub põhjakaarde, läheb päeval tugevamaks ning hakkab külma tooma. Öine õhutemperatuur on -2 kraadist sisemaal +6 kraadini rannikul, päeval on sooja 3 kuni 6 kraadi.

Esmaspäev on sajuta ja üsna külm: öösel külma kuni kuus kraadi, päevane õhutemperatuur tõuseb null kraadi ümbrusesse.

Järgnevatel päevadel lisandub läänest veidi soojemat ja niiskemat õhku, samas Eesti kagunurgas jääb õhk üsna külmaks ning ka saju tõenäosus püsib väike.

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: