Otse kolmapäeval kell 14.30: selguvad peresõbralikud tööandjad

Peresõbralike tööandjate tunnustamise üritus 2020. aastal
Peresõbralike tööandjate tunnustamise üritus 2020. aastal Autor/allikas: Sotsiaalministeerium

Tervise- ja tööminister Tanel Kiik ning sotsiaalkaitseminister Signe Riisalo annavad kolmapäeval 20 tööandjale üle peresõbraliku tööandja märgised. Märgiste üleandmine toimub videosilla vahendusel ning seda saab otsepildis algusega kell 14.30 jälgida ERR-i portaalis.

Tunnustusürituse esimeses osas toimub paneelarutelu "Töökius mitmekesises töökeskkonnas - müüt või tegelikkus?". Vestlusringis arutlevad töökiusamise üle peresõbraliku tööandja programmi märgised pälvinud ABB Balti riikide personalijuht Tuuliki Poom ja DPD Estonia personalijuht Annika Oruaas ning tööinspektsiooni peadirektori asetäitja Meeli Miidla-Vanatalu ning LevelLabi tegevjuht ja töökiusamise ennetamise ekspert Merle Raun.

Ülekande teises osas selguvad tänavused peresõbraliku tööandja märgise saajad.

Üritust juhib ajakirjanik Hannes Hermaküla.

Peresõbraliku tööandja märgist annab sotsiaalministeerium välja 2017. aastast. Programm kestab tööandjale 1,5-3 aastat, misjärel väljastatakse organisatsioonile lõppmärgis, kas pronks-, hõbe- või kuldtasemel. Konsulteerimis- ja hindamisprotsess kätkeb endas tööelu erinevaid aspekte alates värbamisest kuni töösuhte lõpetamiseni, hõlmates muu hulgas töötajate tunnustamist ja professionaalse arengu toetamist ning organisatsiooni hea töökeskkonna, suhtlemiskliima, organisatsioonikultuuri ja info liikumise tagamist.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: