Koroonaga haiglaravi vajavate patsientide arv langes oktoobri teise poole tasemele

Põhja-Eesti regionaalhaigla koroonakriisi ajal.
Põhja-Eesti regionaalhaigla koroonakriisi ajal. Autor/allikas: Põhja-Eesti regionaalhaigla

Kolmapäeva hommikuse seisuga on koroonaviirusega haiglates 450 patsienti, viimati oli sellest väiksem koroonapatsienti arv haiglates 22. oktoobril.

22. oktoobril oli haiglates koroonaviirusega 446 patsienti, neist raskekujulise COVID-19 tõttu 317.

Sel kolmapäeval oli haiglates 450 koroonaviirusega patsienti, neist raskekujulise COVID-19-ga 352 inimest.

Kolmanda laine suurim arv koroonaviiruse patsiente haiglaravil oli 8. novembril, siis oli haiglates 617 inimest. Raskekujulise COVID-19-ga oli siis haiglates 467 patsienti ehk 17 võrra rohkem kui praegu koroonapatsiente haiglates kokku.

Suurim arv koroonaviirusega patsiente oli haiglaravil koroonaviiruse teise laine ajal 5. aprillil. Siis oli haiglaravil 727 patsienti ehk 110 inimest rohkem kui kolmanda laine tipphetkel 8. novembril.

Haiglaravil olevate patsientide keskmine vanus on 71 aastat, 60-aastaste ja vanemate haigete osakaal moodustab on ligi 79 protsenti.

Alates 2020. aasta veebruarist on haiglates ventileerimist vajanud ligi 600 patsienti. Kolmapäeva hommikuse seisuga oli intensiivravil 47 patsienti, neist juhitaval hingamisel 24.

Haiglate jaoks tipphetkel 7. novembril oli intensiivravil 61 patsienti, neist juhitaval hingamisel 45.

Toimetaja: Urmet Kook

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: