Põhja-Sakala volikogu nimetas vallavanemaks Jaak Raie

Jaak Raie.
Jaak Raie. Autor/allikas: Kati-Kristella Kivisild

Põhja-Sakala vallavolikogu nimetas neljapäeval ametisse vallavanema, abivallavanemad ning kinnitas vallavalitsuse liikmed.

Põhja-Sakala vallavanemaks valiti Jaak Raie (Isamaa), kes kogus salajasel hääletusel 12 poolthäält. Teine kandidaat, Kogukonna Hääle esindaja Aino Viinapuu kogus volikogu seitsme liikme toetuse.

Struktuuri kinnitamisega moodustati vallavalitsuses juurde ka teine abivallavanema koht – abivallavanemaks majandus-, keskkonna-, arendus- ja finantsküsimustes valiti Jan Kraner (valimisliit Ühine Tee) ning abivallavanemaks haridus-, kolmanda sektori-, kultuuri-, sotsiaal- ja noorsootööküsimustes valiti Kadri Linder (valimisliit Ühine Tee).

Vallavalituse liikmeteks nimetati lisaks vallavanemale ja kahele abivallavanemale Indrek Jegorov (Eesti200), Arved Kesa ja Mati Jaeski (EKRE) ning Tiiu Nõmm (Keskerakond).

Seoses Jan Kraneri kinnitamisega vallavalitsuse liikme kohale tema volitused volikogu liikmena peatuvad ning volikokku asub tööle asendusliige Romeo Mukk (valimisliit Ühine Tee).

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: