Elva koalitsioonileping sai allkirjad

Elva vallavalitsuse ja volikogu hoone.
Elva vallavalitsuse ja volikogu hoone. Autor/allikas: ERR

Elvas allkirjastasid reedel Valimisliidu Sinu Elva vald, Reformierakonna, Keskerakonna esindajad ning Margus Ivask, Toomas Laatsit ja Meelis Karro koalitsioonilepingu.

Kokkuleppe alusel tehakse volikogule ettepanek viieliikmelise vallavalitsuse moodustamiseks. Ettepanek valitsuse liikme kandidaatideks on järgmine: vallavanem Priit Värv (Valimisliit Sinu Elva vald), arengu ja planeeringu valdkonna abivallavanem Kertu Vuks (Reformierakond), vallamajanduse valdkonna abivallavanem Kristjan Vilu (Valimisliit Sinu Elva vald), hariduse, kultuuri ja sotsiaalvaldkonna abivallavanem Heiki Hansen (Reformierakond) ning arendusjuht ja vallavalitsuse liige Margus Ivask. 

Ettepanek on moodustada üheksa volikogu komisjoni. Ettepaneku järgi soovitakse arengu- ja planeeringukomisjoni juhiks Toomas Laatsit, haridus- ja noorsootöökomisjoni juhiks Marika Saar, rahanduskomisjoni juhiks Meelis Karro, majandus- ja  keskkonnakomisjoni juhiks Mikk Järv, maaelu- ja turismikomisjoni juhiks Leelo Suidt, kultuurikomisjoni Enn Tobre, sotsiaal- ja tervisekomisjoni Peeter Laasik, spordikomisjoni Toomas Järveoja ja revisjonikomisjoni opositsiooni esindaja. 

Koalitsioonilepingul on 23 allkirja, allkirja on andnud nii praegused volikogu liikmed kui ka asendusliikmed. Koalitsiooni moodustab 16 volikogu liiget. 

Elva vallavolikogu järgmine istung toimub 29. novembril kell 16. Volikogu päevakorras on muu hulgas vallavanema valimine, vallavalitsuse kinnitamine ja komisjonide esimeeste valimine. Istungit on võimalik jälgida  valla YouTube'i kontolt.

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: