Algamas on talviselt lumine nädal

Uus nädal toob miinuskraade ja lumesadu. Teed võivad olla kohati libedad.

Öö tuleb valdavalt pilvine, kuud ja tähti on näha vaid üksikutes paikades. Kohati sajab ka kerget lund. Puhub kirde- ja idatuul 3-8, rannikul 5-11, puhanguti kuni 16 m/s. Temperatuur on 0 kraadi saartel kuni -6 kraadi Ida-Eestis.

Hommikul võib Kagu-Eestisse tihedam lumesadu jõuda, mujal on enamasti sajuta, aga siiski pilvine. Kirde- ja idatuul puhub 5-8, rannikul kuni 11, puhanguti 16 m/s. Külmakraade on 1 kuni 6, tuulele avatud rannikul on kohati 0 kraadi.

Päev tuleb samuti peamiselt pilvine. Tihe lumesadu levib lõunast põhja poole ja tuiskab. Kirdetuul puhub 5-12, iiliti 16 m/s, õhtupoolikul pöördub kõikjal järk-järgult põhja ja tugevneb rannikul puhanguti kuni 20 m/s. Termomeetril on -1 kuni -6, põhjarannikul jääb 0 kraadi lähedale. Teed võivad olla libedad.

Lumesadu ja tuisk jätkuvad ka teisipäeval, aga suurem sadu peaks kesknädalal pisut hoogu maha võtma. Neljapäeval sajab lund peamiselt Põhja-Eestis ja saartel ning reedel on lund oodata jälle rohkematesse paikadesse. Öine temperatuur jätkab aina langemist ja kolmapäeval näpistab külm üsna tugevalt ka päevasel ajal.

Toimetaja: Merilin Pärli

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: