Tallinna aastavahetuse ilutulestik toimub Inglirannas

Uusaasta ilutulestik Reidi teel
Uusaasta ilutulestik Reidi teel Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Tallinna Kesklinna valitsus korraldab ka tänavu ilutulestiku Russalka juures Inglirannas. Ilutulestik läheb linnale maksma 15 000 eurot.

Kuna ilutulestik on vaadeldav praktiliselt südalinnast kuni Piritani, nii all- kui ülalinnast, ei ole põhjust väiksele maa-alale kokku tulla, märgiti pressiteates.

"Sarnaselt eelmise aastavahetusega on ka sel korral rahva hajutatust tagamaks ilutulestiku toimimise kohaks Reidi tee äärne Inglirand. Ilutulestikku saab nautida laialt rannaalalt Kopli poolsaarest kuni Viimsi poolsaareni, samuti kõrgelt Lasnamäe paeklindilt, lauluväljakult ja mujalt," ütles Kesklinna vanem Monika Haukanõmm. 

Ka tänavu korraldab Tallinnas ilutulestiku Pyrocom OÜ. Aastavahetuse ööl Inglirannas korraldatav suurejooneline vaatemänguline ilutulestik kestab seitse minutit ja selle hind on 15 000 eurot.

Haukanõmm lisas, et lemmikloomade häirimise, kaaskodanike ohustamise ja õnnetuste vältimiseks võiks aastavahetusel isikliku ilutule-mini-show tegemata jätta.

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: