Pühadeaeg toob lund veelgi juurde

Foto: Siim Lõvi /ERR

Laupäeval aeg-ajalt sajab lund ja tuiskab, õhutemperatuur jääb -10 kraadi lähistele.

Öö vastu laupäeva tuleb muutliku pilvisusega. Saartel ja Põhja-Eestis sajab kohati lund ning rannikualadel tuiskab. Puhub loode- ja läänetuul 3 kuni 12, saartel ja rannikul puhanguti 15 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on -7 kuni -13 ja saartel -3 kuni -7 kraadi.

Hommikul on Lääne-Eestis vahelduva pilvisusega, Ida-Eestis valdavalt pilves ilm ning kohati sajab saartel ja Kirde-Eestis lund. Puhub lääne- ja loodetuul 4 kuni 8, saartel ja rannikul 5 kuni 11, iiliti 15 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on -6 kuni -11, rannikul paiguti -3 kuni -5 kraadi.

Ennelõunal sajab Lääne- ja Põhja-Eestis kohati lund, kuid mujal on sajuvõimalus väiksem. Pärastlõunal läheb pilvisemaks ning sadu muutub laialdasemaks ja rannikualadel tuiskab. Puhub edela- ja läänetuul 4 kuni 10, saartel ja rannikul loodetuul 5 kuni 11, puhanguti 15meetrit sekundis. Õhutemperatuur on -5 kuni -10, saartel ja läänerannikul -2 kuni -4 kraadi.

Pühapäeva öösel levib suurem lumesadu põhjast lõunasse, kuid hommikuks sadu raugeb. Uus nädal algab enamasti pilves selgimistega ning lumesadu esineb vaid kohati. Keskmised püsivad miinuses ning kestab selliselt vähemalt kuu lõpuni.

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: