Ekspress Grupi digitellimuste hulk kasvas aastaga pea kaks kolmandikku

Delfi, Eesti Ekspressi jt Ekspress Grupi väljaannete toimetuste maja Narva Maanteel
Delfi, Eesti Ekspressi jt Ekspress Grupi väljaannete toimetuste maja Narva Maanteel Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

AS-i Ekspress Grupp digitaalsete tellimuste hulk kasvas võrreldes eelmise aastaga Balti riikides kokku 62 protsenti ja ulatus detsembri lõpus 134 947-ni.

Ekspress Meedia, mis kirjastab mitmeid ajakirju, Eesti Päevalehte, Maalehte, Eesti Ekspressi ja haldab uudisteportaali Delfi, suurendas eelmise aastaga võrreldes digitellimuste hulka 51 protsenti. Osaliselt Ekspress Grupile kuuluva AS-i Õhtuleht Kirjastus digitellimuste hulk kasvas võrreldes aasta varasemaga 52 protsenti.

Ka Geenius Meedia, mis alates detsembrist kuulub Ekspress Grupi kontserni, digitellimuste arv suurenes aastaga üle kahe korra.

"Digitellimuste juurdekasv tuleb peamiselt uute klientide arvelt," ütles Ekspress Grupi juhatuse esimees Mari-Liis Rüütsalu.

"Kõige kiiremat kasvu näitasid Läti ja Leedu, kus seni on digitellijate arv olnud väikesem. Aastases võrdluses jätkas kiiret kasvu ka Eesti turg, kuid viimases kvartalis aeglustus kasv suurimate tellijate arvuga kanalites. Näeme siiski mõõduka kasvu jätkumist ka Eestis."

Lätis kasvas Delfi digitaalsete tellimuste hulk 57 protsenti ja Leedus 164 protsenti. Kui 2020. aasta lõpus oli Ekspress Grupil digitellimusi kokku 83 185, siis 2021. aasta lõpuks on tellimuste arv tõusnud 134 947-ni.

AS Ekspress Grupp on Baltimaade meediakontsern, mille tegevus hõlmab veebimeedia sisutootmist ning ajalehtede, ajakirjade ja raamatute kirjastamist. Kontsernis töötab ligi 1400 inimest.

Toimetaja: Karel Vähi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: