Jõhvis peeti esimene hea tuju päev

Foto: Rene Kundla/ERR

Jõhvis peetud hea tuju päeval sai näha, et hea tuju võib saada ka sellest, kui sind veega üle kallatakse, teatasid "Terevisiooni" uudised.

Jõhvi muusikaväljakul esimest korda peetud hea tuju päeva eesmärk oli peletada talvel tekkida võivat nukrameelsust mõnusate tegevustega: näiteks tantsimise ja jooksmisega.

"Ajal, kui meid ümbritsevad maskiga kaetud näod, tahavad inimesed pidu, tahavad naeratada ilma maskita, mitte ainult silmadega, aga ka suuga. Et saaks osaleda üritusel, mis on täis positiivust," ütles Jõhvi kultuuri- ja huvikeskuse korraldusjuht Anna Maskajeva.

Muu hulgas sai hea tuju päeval vaadata koolitatud koeri, tunda rõõmu ratsutamisest ja lüüa hokikepiga täpsust.

Ühe elu erksamaks tegemise võimalusena tutvustas kohaliku jooksuklubi Runest eestvedaja Andrei Ševela enda vee ja lumega karastamist. "Meie väikeses linnakeses ei toimu eriti midagi ja selliseid üritusi tuleb korraldada sagedamini," sõnas Ševela, kelle sõnul kutsuti teda hea tuju päevale näitama midagi sellist, mida tavaliselt näha ei saa.

Hea tuju päev tahetakse teha Jõhvis traditsiooniliseks.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: