Teisipäeval jätkub päikeseline ilm

Teisipäeval jätkub päikeseline ilm ning päeval on oodata plusskraade.

Eesti jääb eeloleval ööpäeval Poola kohalt ulatuva kõrgrõhkkonna kuiva põhjaserva, öisel ajal on võimalus ka udu tekkeks. Päeval sõuab mõõduka edela- ja läänetuulega üle taevalaotuse vaid üksikuid pilvi ning hommikused miinuskraadid asenduvad keskpäeval plusskraadidega.

Öö on Eestis peamiselt selge ja kuiv. Kohati tekib udu. Puhub edelatuul 3-9, rannikul puhanguti kuni 12 m/s. Õhutemperatuur on Lääne-Eestis -4 kuni 1 kraadini, Ida-Eestis on külma -4 kuni -8 kraadi.

Teisipäeva hommikul on valdavas Eestis selge, kohati võimaliku uduga, sisemaal nõrga, rannikul puhangulisema edela- ja läänetuulega. Külma on 3-8 kraadi, Lääne-Eesti rannikul on õhutemperatuur 0 kraadi ümber.

Päev on päikeseline. Puhub edela- ja läänetuul 4-10, rannikul puhanguti 14 meetrit sekundis. Õhutemperatuur tõuseb 2 kuni 6 kraadini.

Kolmapäeval möödub kaugelt põhjast madalrõhkkond ning selle lõunaservas lisandub Eestisse pilvi, olulist sadu oodata pole. Neljapäeval taanduvad pilved itta.

Öösiti on külma sisealadel -3 kuni -7 kraadi, läänepoolsel rannikul on õhutemperatuur 0 kraadi ümber, päevasel ajal soojeneb õhk 0 kuni 5 kraadini.

Ka järgnevatel päevadel domineerib selge taevas. Eestisse jõuab põhjast külmem õhk ning öised miinimumid langevad kohati -10 kraadi ümbrusesse, rannikul on õhk pehmem, päevane õhutemperatuur on -3 ja 3 kraadi vahel.

Toimetaja: Barbara Oja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: