Venemaa soovitab oma lennufirmadel peatada kõik rahvusvahelised lennud

Lennuk
Lennuk Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Venemaa Föderaalne õhutranspordiagentuur soovitab Venemaa lennufirmadel peatada alates 6. märtsist kõik rahvusvahelised lennud seoses lennukite massilise konfiskeerimisega välismaal.

Soovitus kehtib lennufirmadele, kellel on välismaise organisatsiooniga liisingulepingu alusel registreeritud õhusõidukid teiste riikide registrites, teatas agentuur Interfaxi vahendusel.

Sellistel lennufirmadel soovitatakse peatada reisijate ja kauba vedu Venemaalt välismaale 6. märtsi südaööst Moskva aja järgi. Alates 8. märtsi südaööst peaksid Venemaa lennufirmad ajutiselt peatama lennud välismaalt Venemaa Föderatsiooni, seisab raportis.

See soovitus on "põhjustatud suurest ohust Vene lennufirmade lennukite kinnipidamiseks või arestimiseks välismaal", teatas agentuur.

Soovitus ei puuduta lennufirmasid, mis lendavad riikidesse, mis pole kehtestanud Venemaale sanktsioone ega piiranud oma õhuruumi Vene lennukitele.

Siseriiklikud lennud jätkuvad ilma piiranguteta.

Toimetaja: Aleksander Krjukov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: