Ilm püsib nädala lõpuni sajuta

Kolmapäeval ühinevad Lõuna-Skandinaavia ja Venemaa kõrgrõhualad üheks, mis hakkab Eesti kohal olevaid pilvi vaikselt tõrjuma.

Öö vastu kolmapäeva tuleb enamasti pilvine ning mitmel pool sajab veel lund. Tuul puhub rahulikult ja pöördub lõunakaarest idakaarde ning õhutemperatuur on Ida-Eestis -5 kuni -10, Lääne-Eestis 0 kuni -5, saarte rannikul paiguti +1 kraadi.

Hommikul on pilves üksikute selgimistega ilm ja kohati võib sadada vähest lund ja olla udu. Puhub vaikne ida- ja kagutuul ning õhutemperatuur on -10 kraadist Ida-Eestis +1 kraadini saartel.

Päeval ida poolt alates pilved hajuvad ja päev on sajuta. Puhub idakaare tuul 2 kuni 7, rannikul kuni 10 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on -1 kuni -5, Lääne-Eestis saartel ja rannikul 0 kuni +2 kraadi.

Nädala lõpuni püsib ilm sajuta, kuid vahepeal pilvisus natukene tiheneb. Positiivne on ka see, et temperatuur liigub kõrgemale ning keskmised jõuavad päeval taaskord üle nulli.

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: