Tallinn sulgeb Vabaduse väljaku vaktsineerimispunkti

Vaktsineerimine ja nõustamine Tallinnas Vabaduse väljakul.
Vaktsineerimine ja nõustamine Tallinnas Vabaduse väljakul. Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Tallinna linn sulgeb Vabaduse väljaku asuva COVID-19 nõustamis- ja vaktsineerimispunkti märtsikuu lõpus.

"Vabaduse väljaku koroonaennetuspunkt, kus lisaks vaktsineerimisele sai tervishoiutöötajatelt küsida ka asjakohast nõu ning teha PCR või kiirtesti, alustas tööd möödunud aasta novembris. See võeti inimeste poolt hästi vastu ning aasta lõpuks oli Vabaduse väljaku punkti külastanud juba kümneid tuhandeid inimesi," rääkis abilinnapea Betina Beškina. "Tänavu kolme esimese kuuga on Vabaduse väljakul tehtud üle 8490 kaitsesüsti, samuti enam kui 2780 kiirtesti ja 26 940 PCR-testi. Kuna aga veebruaris hakkas huvi vaktsineerimise vastu langema, lõpetas enamik koroonaennetuspunkte märtsi alguseks töö ja nüüd suleb oma uksed ka Vabaduse väljaku punkt."

2021. aasta jooksul tehti kõigis Tallinna koroonaennetuspunktides ja kodudes kokku enam kui 207 560 vaktsiinidoosi. Selle aasta kolme kuuga on tehtud kokku üle 22 050 kaitsesüsti.

Edaspidi saavad inimesed vaktsineerida näiteks perearsti juures või haiglates ja apteekides, kus seda teenust pakutakse.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: