Eesti Gaasi juhiks saab Margus Kaasik

Margus Kaasik
Margus Kaasik Autor/allikas: Eesti Gaas

Eesti Gaasi juhatuse esimeheks saab alates järgmisest nädalast ettevõtte senine juhatuse liige Margus Kaasik.

Kaasik vahetab juhatuse esimehe kohal välja Ants Nooda, kes juhtis Eesti Gaasi viimased kaks juhatuse liikme perioodi alates ettevõtte omandamisest investeerimisettevõtte Infortar poolt 2016. aasta alguses.

"Ettevõtte senise juhatuse esimehe Ants Nooda vedamisel on Eesti Gaas kasvanud rahvusvaheliseks energiafirmaks – Eesti Gaas pole ammu enam ainult "Eesti" ja ainult "gaas". Enda eesmärgina näen edasist kasvu välisturgudel, uute pikaajaliste gaasi tarneahelate loomist ning taastuvenergeetika osakaalu suurendamist meie portfellis," märkis Margus Kaasik.

 "Viimase kuue aasta jooksul on Eesti Gaas muutunud monopoolsest kohalikust gaasiettevõttest kaasaegseks energiaettevõtteks, mis tegutseb viiel turul Soomest Poolani. Täna on väga õige aeg anda teatepulk üle inimesele, kes saab Eesti Gaasi grupi viia järgmistele arengutasemetele," lisas Ants Noot pressiteate vahendusel.

Eesti Gaas tarnib klientidele maagaasi nii torugaasi, surumaagaasi (CNG) kui veeldatud maagaasi (LNG) kujul ning haldab riigi suurimat gaasivõrku. Kontsernil on kokku 50 000 klienti ja 240 töötajat.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: