Riigikogus toimub kolmapäeval täiendav istung

Riigikogu saal.
Riigikogu saal. Autor/allikas: Erik Peinar/riigikogu kantselei

Riigikogu esimees Jüri Ratas kutsus kolmapäevaks Toompea lossi istungisaali kokku riigikogu täiendava istungi, mis võib kesta neljapäeva hommikutundideni.

Esimene täiendav istung on kolmapäeval algusega 30 minutit pärast korralise istungi lõppu. Täiendav istung kestab kuni päevakorra ammendumiseni, aga mitte kauem kui neljapäeva hommikuni kell 9.30.

Istungi päevakorras on perehüvitiste seaduse, sotsiaalhoolekande seaduse ja tervishoiuteenuste korraldamise seaduse muutmise seaduse eelnõu esimene lugemine; alkoholi-, tubaka-, kütuse- ja elektriaktsiisi seaduse ning alkoholi-, tubaka-, kütuse- ja elektriaktsiisi seaduse muutmise seaduse muutmise seaduse eelnõu esimene lugemine;  käibemaksuseaduse muutmise seaduse eelnõu esimene lugemine ning riigi 2022. aasta lisaeelarve seaduse eelnõu esimene lugemine.

Juhul kui esimese täiendava istungi päevakorras olevad päevakorrapunktid ei saa läbi arutatud, siis toimub teine täiendav istung 5. mail algusega 30 minutit pärast eri-, uurimis- ja probleemkomisjonide töö lõppu. Täiendav istung kestab kuni päevakorra ammendumiseni.

Teise täiendava istungi päevakorras on kõik need päevakorrapunktid, mis jäid esimesel täiendaval istungil läbi arutamata, teatas riigikogu pressiteenistus.

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: