Pühapäev on vahelduva pilvisusega

Foto: Ken Mürk/ERR

Pühapäev on vähese ja vahelduva pilvisusega, kohati võib sadada hoovihma ning õhutemperatuur ulatub rannikul 6 kraadist mõnel pool 13 kraadini.

Ööl vastu pühapäeva eemalduvad vihmapilved aegamisi Peipsi taha ning tuul pöördub loodesse ja õhutemperatuur langeb. Tuul puhub 2-7, põhjarannikul kuni 10 meetrit sekundis ja õhutemperatuur on 2 kuni 5 kraadi.

Pühapäeva hommik tuleb valdavalt selge, aga kohati ka vähese ja vahelduva pilvisusega. Puhub loodetuul 4-9, põhjarannikul puhanguti 12 m/s ja sooja on oodata 4 kuni 7 kraadi.

Päev on vähese ja vahelduva pilvisusega ja kohati võib sadada hoovihma. Enamasti puhub loode- ja läänetuul 4-10, Põhja-Eestis ja rannikul puhanguti 14 m/s. Õhutemperatuur on 8 kuni 13, tuulepealsel rannikul vähem, kuni 6 kraadi.

Esmaspäeval koondub kõrgrõhuala Läänemere lõunaosa kohale ning ulatub ka Eestini. Taevasse lisandub pilvi, kuid ilm püsib ööpäevaringselt olulise sajuta.

Uus nädal algab kõrgrõhuala võimuses sajuta, aga kolmapäevast liigub tihedam sajuala üle Eesti ning kerged vihmahood kanduvad ka neljapäeva. Õhutemperatuur käib öösel nulli juures ära, aga teisipäevast on soojem õhk juba tagasi.

Toimetaja: Barbara Oja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: