EKRE volikogu avaldus: Eesti päästaks kuristikust vaid valitsus EKRE-ga

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond leidis oma volikogus vastu võetud avalduses, et Eestis on vaja kiiremas korras langetada makse ning suurendada laste- ja peretoetusi. Erakond kutsub Keskerakonda praegust valitsust lõpetama ja moodustama valitsus EKRE-ga.

"Meie ja suur osa Eesti inimestest ei ole nõus leppima sellega, et valitsus keerab raskel ajal rahvale selja. Meetmed hinnatõusu pidurdamiseks ja Eesti majanduse turgutamiseks on olemas. Tuleb alandada tarbimismakse – toidu- ja kütuseaktsiise ning käibemaksu," seisis avalduses.

Samuti soovib EKRE peatada Eesti osaluse süsiniku kvoodikaubanduses ning kehtestada Eleringi müüdavale elektrile piirhind.

"Eesti vajab valitsust, mis tahab ja suudab langetada otsuseid, mis päästavad meid praeguselt kuristiku poole viivalt kursilt. Niisugust valitsust on võimalik moodustada ainult koos Eesti Konservatiivse Rahvaerakonnaga. Ühtlasi kutsume Keskerakonda üles lahkuma koalitsioonist, mis viib ellu kodumaist ettevõtlust ja keskklassi hävitavat poliitikat. Eesti väärib valitsust, mis hoolib oma rahvast," seisis volikogu avalduses.

EKRE esimees Martin Helme ütles ERR-ile, et maksulangetused läheksid maksma 250-300 miljonit eurot ja raha tuleks käibemaksu ülelaekumisest.

EKRE volikogu valis esimeheks tagasi Evelin Poolametsa.

Toimetaja: Aleksander Krjukov, Johannes Voltri

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: