Otse kell 13.15: riigikogu erikomisjon energiakriisist

Riigikogu riigieelarve kontrolli erikomisjon peab täna energiakriisi arutamiseks avaliku istungi, mida algusega kell 13.15 näeb otsepildis jälgida ERR-i portaalis.

Erikomisjoni esimehe Urmas Reinsalu sõnul soovib komisjon saada ülevaate energiakulude hüvitamise seniste meetmete kasutamisest, aga ka sellest, milliseid ettevalmistusi tehakse järgmiseks küttehooajaks: kuidas on tagatud energia varustuskindlus ja edeneb LNG-projekt, milline on seis riigi varudega ning missuguseid toetusi planeeritakse kõrgete energiahindade püsimisel Eesti elanikele.

Istungile on kutsutud majandus- ja taristuminister Taavi Aas, energeetika ja maavarade asekantsler Timo Tatar, Eesti Varude Keskuse juhatuse esimees Ando Leppiman, konkurentsiameti peadirektor Märt Ots, rahandusministeeriumi Euroopa Liidu poliitika talituse nõunik Mari Lahtmets, Alexela nõukogu esimees Marti Hääl, Eleringi juhatuse esimees Taavi Veskimägi ning riigikontrolli esindajad.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: