Kolmapäev on päikeseline ja sooja üle 20 kraadi

Foto: Olev Kenk/ERR

Ilm püsib lähipäevil mõõduka soojaga, nädalavahetus aga toob kohati 30 kraadi sooja.

Kolmapäeva öö on Eestis enamasti selge, kohati tekib udu. Puhub nõrk muutliku suunaga tuul. Sooja on 6 kuni 11, rannikul kuni 13 kraadi.

Hommikul on pilvi vähe. Tuul on muutlik ja nõrk. Sooja on 13 kuni 15 kraadi.

Päev on vähese ja vahelduva pilvisusega ning peamiselt sajuta. Puhub muutliku suunaga tuul 2 kuni 7 meetrit sekundis. Sooja on 17 kuni 23 kraadi.

Õhtu on vähese pilvisusega ja sajuta. Tuul on muutlik ja nõrk. Sooja on 16 kuni 20 kraadi.

Võidupüha on peamiselt sajuta, öö mõõduka lõuna-, päev läänekaare tuulega. Öösel on sooja 7 kuni 14, päeval 20 kuni 25, tuulele avatud rannikul kohati 17 kraadi.

Jaaniöö tuleb selge, päev päiksepaisteline. Suhteliselt nõrk tuul puhub läänekaarest. Sooja õhu juurdevool jätkub. Öösel on sooja 9 kuni 14, päeval 22 kuni 27, meremõjuga rannikul 18 kraadi.

Nädalavahetusel püsib ilm kuiv ning läheb veel soojemaks. Öine õhutemperatuur jääb laupäeval vahemikku 11 kuni 17 kraadi, pühapäeval on paar kraadi soojem. Päevamaksimumid tõusevad 25 kuni 30 kraadini, vaid meremõjuga rannikul on mõnel pool sooja 20 kraadi ringis. Selline temperatuur kütab veed soojaks, kuid muudab looduse väga tuleohtlikuks.

Toimetaja: Merili Nael

Allikas: "Aktuaalne kaamera"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: