Tallinn andis Kalaranna promenaadi kasutamiseks loa

Tallinna linnaplaneerimise amet andis arendajale Pro Kapitalile loa avada vaatamata valmimisele aasta jagu suletuna olnud Kalaranna promenaadile.

Promenaadile kasutusloa väljastamine viibis viimased kuu aega vaid ehitusregistri tehniliste probleemide tõttu ning Tallinn otsustas seetõttu lubada promenaad kasutusele võtta, selgub linna poolt Pro Kapitalile saadetud kirjast.

"Kuna kasutusloa menetlus on lõppenud ning loa väljastamine viibib vaid tehnilistel põhjustel, anname käesolevaga teada, et ehitise, Kalaranna promenaad, kasutamine on lubatud," teatas linnaplaneerimise amet Pro Kapitalile.

Piirkonda kortermaju ehitav Pro Kapital esitas esimese taotluse promenaad kasutusel võtta juba mullu juulis, kuid erinevatel põhjustel ei väljastanud Tallinn kasutusluba. Juunis tegi linnaplaneerimisamet paikvaatluse ning tunnistas kõik tööd tehtuks. Loa väljastamine aga viibis uue ehitisregistri tehniliste probleemide tõttu.

Tallinna abilinnapea Vladimir Svet ütles juunis ERR-ile, et märkusi kasutusloa menetluse käigus teinud ka teised linnaametid, kui need on pigem formaalset laadi ja nendega saab tegelda ka peale tingimusliku kasutusloa väljastamist.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: