Esmaspäeval on oodata hoovihma

Foto: Siim Lõvi /ERR

Esmaspäeval sajab kohati hoovihma ja temperatuur jääb 20 kuni 25 kraadi vahele, juuli lõpp läheb aga veidi jahedamaks.

Esmaspäeval eemaldub ühe madalrõhuala serv itta ning teine liigub Norra merelt Skandinaaviasse. Eesti aga jääb nende vahele, kuhu mahub kitsas kõrgrõhuvöönd, mis hoiab ilma Baltimaades ja Soomes enamjaolt sajuta ja mõõdukalt sooja.

Teisipäeval vallutab läänepoolne madalrõhuala Skandinaavia ja selle idaserv jõuab päeval meie saartele ning jätkab teekonda mandrile. 

Ööl vastu esmaspäeva on vahelduva pilvisusega ilm ja kohati sajab hoovihma ja tekib udu. Tuul puhub rahulikult ja õhutemperatuur on 12 kuni 17 kraadi.

Hommik tuleb vähese ja vahelduva pilvisusega ja kohati võib hoovihma sada ja on udu. Puhub läänekaare tuul 2-7 m/s ning sooja on 16 kuni 19 kraadi.

Päeval on vahelduva pilvisusega ilm ja kohati sajab hoovihma. Tuul puhub alla 8 meetri sekundis ja õhutemperatuur on 20 kuni 25 kraadi.

Esmaspäeva õhtu tuleb samuti vähese ja vahelduva pilvisusega ja kohati võib sadada hoovihma. Puhub lääne- ja edelatuul 2-7 meetrit sekundis, õhutemperatuur on 19 kuni 21 kraadi.

Teisipäeva keskpäeval liigub alates saartest üle Eesti sajuala ning peale seda on oodata paiguti hoovihma kõigil päevadel. Õhutemperatuur näitab taandumise märke ning suurem soe on hetkel selja taga.

Toimetaja: Barbara Oja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: