A. Le Coqi uueks juhiks saab Jaanus Vihand

Jaanus Vihand.
Jaanus Vihand. Autor/allikas: Pressimaterjalid

Alates 1. septembrist saab A. Le Coqi pikaaegse juhi Tarmo Noopi asemel ettevõtte uueks juhiks Jaanus Vihand.

Noop ütles, et lisaks väga suurele tippjuhtimise kogemusele on Vihandil ka laiapõhjalised teadmised nii toiduainetööstussektorist kui ka jaekaubandusest.

"Ta on üles ehitanud tunnustatud kaubamärgi Farmi ja vedanud eest peaaegu terve kümnendi Eesti suurimat jaekaubanduskontserni Coop, muutes selle maine-, innovatsiooni- ja turuliidriks ning laiendades ettevõtte tegevust ka pangandussektorisse. Viimastel aastatel on ta juhtinud ülemaailmselt tegutseva tehnoloogiaettevõtte Eurora kasvu, viies selle läbi aegade üheks edukamaks Eesti iduettevõtteks," kirjeldas Noop. 

Aastatel 2019–2020 juhtis Vihand lühiajaliselt ka Apollo Gruppi.

Vihandi sõnul on Noop teinud A. Le Coqist ikoonilise ettevõtte ning pärandab talle väga heas korras, eduka ja konkurentsivõimelise organisatsiooni. Omanikelt ja aktsionäridelt soovib ta, et teda usaldataks ja antaks piisavalt vabadust ettevõtet edasi viia.

"Ees on väljakutsuvad ajad, kui toormehinnad kallinevad, napib pakendeid ja energiaallikaid. Peame kohanema, leidma lahendusi ja olema loovad, sest keerulistes oludes suudavad kõige rohkem võita nutikamad," sõnas Vihand. 

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: