Twitter lisab maksvatele klientidele muutmisnupu

Twitter telefonis muutmisnupuga (Edit Tweet)
Twitter telefonis muutmisnupuga (Edit Tweet) Autor/allikas: Twitter Comms konto Twitteris

Sotsiaalmeediakeskkond Twitter loob esimest korda võimaluse postitusi ehk tviite muuta. Twitter on aastaid teistest ühismeedia keskkondadest eristunud sellega, et juba kirjutatud ja avaldatud sisu ei saa enam muuta.

Uus muutmisnupp on mõeldud neile Twitteri kasutajatele, kes on nõus maksma 4,99 dollarit kuus Twitter Blue teenuse kasutamiseks, vahendab Bloomberg.

Maksvad kliendid saaksid selle teenuse puhul muuta avalikustatud tviite kuni 30 minutit peale avaldamist.

Muudetud postitustele lisandub avalikult nähtav silt, mille alusel teised inimesed näevad, et tviiti on muudetud ning on näha ka selle postituse varasemad versioonid.

Praegu testitakse uut funktsiooni väikese kasutajategrupiga, teatas Twitter Twitteri kaudu. Twitter Blue kasutajatele laieneb funktsioon lähinädalatel.

Twitteri sees on muutmisnupu headuse üle aastaid arutletud. Mõned inimesed on kartnud, et võimalus juba postitatud sisu muuta võimaldab kuritarvitada laia leviga ehk viraalseid tviite.

Ettevõtte tegevjuht Jack Dorsey ütles veel 2020. aasta jaanuaris, et muutmisnupp on väga ebatõenäoline, kuigi väga paljud kasutajad seda soovisid.

Toimetaja: Allan Aksiim

Allikas: Bloomberg

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: