Tallinna lennujaam avab odavlennufirmadega lendajatele uue ooteala

Tallinna lennujaam.
Tallinna lennujaam. Autor/allikas: Jarek Jõepera

Tallinna lennujaama terminali laienduse käigus sai reisiterminali nullkorrusel valmis uus väravate ala, mis tähendab mugavamat ootamist eelkõige Schengeni alalt reisivate odavlennufirmade reisijatele.

Seni pidid odavlennufirmadega lendavad reisijad tihti lennukisse pääsemist ootama seistes püsti trepi peal ja väikesel ootealal.

Ehitustööde käigus ehitati ümber ca 1500 ruutmeetri ulatuses pinda, kus on nüüd neli uut väravaala, tualetid, tehnoruumid ja peagi lisandub ka R-Kioski iseteeninduspood, teatas Tallinna lennujaama turunduskommunikatsiooni projektijuht Aet Härmaorg.

Kõige suuremat muutust märkavad eelkõige Schengeni alalt reisivad odavlennufirmade reisijad, aga uut väravate ala saab kasutada ka teiste lennufirmade teenindamiseks. 

Järgmised laiendustööd on mitte-Schengeni väravate uue ala laiendus, saabuvate reisijate piiripunkti ning pagasitöötlusala uuendused. 

"Lennujaama poolt vaadates saime juurde avara ruumi, kus saame korraga teenindada 400 reisijat ehk suurendame nii lennujaama läbilaskevõimet ja oleme oma tegemistes efektiivsemad," ütles Härmaorg.

Toimetaja: Aleksander Krjukov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: