Laupäeva öö toob mitmele poole miinuskraadid, päev on päikeseline

Lähemad ööd toovad külma, kuid päeviti soojendab päike õhu 20 kraadi lähedale.

Laupäeva öö on enamasti selge, kohati tekib udu. Puhub idakaare tuul 2 kuni 8, saartel puhanguti kuni 12 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on -1 kuni +5, rannikul kuni 12 kraadi.

Hommik on selge, Saaremaal õhukese pilvevinega, aga ka sajuta. Kagutuul on üsna nõrk, vaid Liivi lahe piirkonnas on puhanguid 12 meetrini sekundis. Õhutemperatuur on 5 kuni 8, saarte rannikul kuni 12 kraadi.

Päev on päikeseline, saartel ja lõunapiiri lähistel ilmub pilveviirge, aga need ka sadu ei anna. Puhub idakaare tuul 3 kuni 9, rannikul puhanguti kuni 12 meetrit sekundis. Õhusooja 13 kuni 17 kraadi.

Järgnevail päevil on ilma juhtimas kõrgrõhuala. Ööd on kõhedad ja 0 kraadi ümber. Päev näitab päikest ja termomeetrinäidud tõusevad 18 kraadini.

Teisipäeval algab madalrõhkkonna surve, tuule tõus ja pilvedele tuleb lisa. Kolmapäeva muudab madalrõhulohk sügiseseks – sajab vihma ja puhub tugev tuul.

Toimetaja: Merili Nael

Allikas: "Aktuaalne kaamera"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: