Tallinna ettevõtlusdirektoriks kinnitati Kalle Killar

Kalle Killar.
Kalle Killar. Autor/allikas: Tervise arengu instituut

Tallinna linnavalitsus kinnitas Tallinna uueks ettevõtlusdirektoriks endise sotsiaalministeeriumi asekantsleri Kalle Killari.

Tallinna linnavalitsuse otsusega alustab Killar linna ettevõtlusdirektorina tööd 19. septembrist.

Linna korraldatud esimene konkurss ettevõtlusdirektori leidmiseks kukkus sel suvel läbi, peale seda korraldati sihtotsing, kus lõppvalikusse jäi kaks kandidaaati.

Killar töötas sotsiaalministeeriumi e-teenuste ja innovatsiooni asekantslerina aastatel 2018 kuni 2021. Enne seda juhtis ta sotsiaalministeeriumis strateegia ja eelarve osakonda.

Varem töötas Killar rahandusministeeriumis, kus üheksa aasta jooksul tegeles välisfinantseerimise ning riigieelarve küsimustega, aastatel 2008 ja 2009 oli ta rahandusministeeriumis välissuhete ja arenduse asekantsler.

Aastatel 2009–2013 töötas Killar Suurbritannias Euroopa Rekonstruktsiooni- ja Arengupanga asedirektorina. Varem juhtis ta PRIA siseauditi osakonda ning töötanud Euroopa Komisjonis põllumajanduse direktoraadis. Killar on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusteaduskonna.

Enne Killarit oli Tallinna ettevõtlusdirektor Mart Luik, kes oli ametis mullu maist. Tänavu mais alustas Luik tööd Eesti Rahvusringhäälingu juhatuse liikmena.

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: