Kolmapäeval sajab kohati vihma

Foto: Siim Lõvi /ERR

Eestis sajab kolmapäeval kohati, sest siia ulatub veel Ukraina kohal oleva madalrõhkkonna loodeserv. Neljapäeval püsib kõrgrõhkkond Saksamaa kohal, kuid kõrgrõhuhari levib Soomest ida poole, kuhu tekib ka uus kese. Eesti jääb nende kahe kõrgrõhkkonna vahele ning ilm on tuulevaikne.

Öö vastu kolmapäeva tuleb pilves selgimistega. Kohati sajab vihma ja tekib ka udu. Tuul puhub põhjakaarest kiirusega 3 kuni 8 meetrit sekundis, rannikul puhanguti 11 meetrit sekundis. Õhutemperatuur varieerub kolmest kraadist Kagu-Eestis kuni 11 kraadini Kärdlas.

Hommik on samuti pilves selgimistega. Kohati sajab vihma ning on udu. Põhjakaare tuul puhub 3 kuni 8 meetrit sekundis, rannikul kuni 10 meetrit sekundis ning õhutemperatuur jääb 6 ja 11 kraadi vahele.

Päev jätkub pilves selgimistega ning mitmel pool sajab vihma. Alles õhtu poole läheb taevas selgemaks. Tuul puhub põhjast- ja kirdest 3 kuni 8 meetrit sekundis, rannikul puhanguti kuni 11 meetrit sekundis. Sooja saame 12 kuni 15 kraadini.

Neljapäev jätkub veel samas mustris, aga alates reedest sadu lõppeb ning nädalavahetus tuleb kuiv. Õhutemperatuur püsib päevasel ajal 13 ja 14 kraadi juures, öine temperatuur langeb aga taas paar kraadi allapoole ning jõuab nädalavahetuseks kolme kraadi juurde. Tuul on võrdlemisi nõrk ning alates reedest ka muutliku suunaga.

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: