Ain Valdmanni ootab nõunikukoht Tallinna Soojuses

Ain Valdmann
Ain Valdmann Autor/allikas: Siim Lõvi/ERR

Kuu lõpus ametist lahkuv Tallinna keskkonna- ja kommunaalameti juht Ain Valdmann võib suure tõenäosusega saada Tallinna Soojuse nõunikuks.

Tallinna Soojuse juhatuse liige Kalle Klandorf (Keskerakond) ütles Postimehele, et ühtegi lepingut pole veel tehtud, aga Valdmanni palkamisest on juttu olnud.

"Minu meelest on temasugusest spetsialistist linnale suur kasu ja mul on tõesti plaan Valdmann Tallinna Soojusse tööle kutsuda," kinnitas Klandorf.

"Ma olen seda ettevõtet pikka aega juhtinud ja ma saan ettevõttest aru, aga ausalt öeldes mul pole piisavalt tehnilist haridust ja piltlikult öeldes, ma ei tea kõiki torustikke peast, nagu Valdmann," lisas Klandorf, miks 25 aastat kommunaalametit juhtinud Valdmann sellesse ametisse sobiks.

Ka Valdmann ise kinnitas, et Tallinna Soojusse tööle asumisest on Klandorfiga juttu olnud, aga kindlat kokkulepet veel pole.

1997. aastast Tallinna keskkonna- ja kommunaalameti juhatajana Ain Valdmann vabastatakse teenistusest tema enda soovil 30. septembril.

Tallinna linnavalitsuse korraldusega määratakse Valdmannile lisaks kasutamata jäänud puhkepäevade hüvitisele hüvitis kuue kuu põhipalga ulatuses ehk 33 000 eurot.

Valdmann teatas oma lahkumisest juba juuni lõpus.

Kuni keskkonna- ja kommunaalameti uue juhataja ametisse nimetamiseni täidab ameti juhataja ülesandeid keskkonna- ja kommunaalameti juhataja asetäitja Tarmo Sulg.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: