Muudatused transpordiametis võivad kaasa tuua koondamisi

Transpordiamet.
Transpordiamet. Autor/allikas: Transpordiamet

Transpordiamet on võtnud ette asutuse töö efektiivsemaks muutmise ning see võib kaasa tuua ka koondamisi.

"Kõikides suuremates organisatsioonides toimuvad pidevalt muudatused töötajate koosseisus, kus kohandatakse koosseisu turu vajadustele ja prioriteetidele vastavaks. Transpordiamet pole siin erand ja igal kuul toimuvad mõningad liikumised," ütles transpordiameti peadirektori kohusetäitja Ele Reiljan ERR-ile.

Transpordiametile on Reiljani sõnul mõju avaldanud Ukraina sõda ja riigieelarve vähenemine. "Näiteks tõmbab kogu teede sektor ennast olulisel määral kokku ja ka transpordiametis peame vaatama üle, milliste teemadega saame kitsama eelarve tingimustes edasi minna," sõnas ta.

Ta lisas, et transpordiametis toimub sellel aastal mitmete tugifunktsioonide tsentraliseerimine, mille käigus toimub ka protsesside efektiivistamine. "Sellega võib kaasneda ka mõningate ametikohtade kadumine, kuid hetkel oleme nende projektidega poole peal ning seetõttu ei ole kõik mõjud ka veel välja arvutatud ning selged," lausus Reiljan.

Toimetaja: Aleksander Krjukov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: