Nädal algab päikeselise ilmaga

Ilm selgineb ning nädala jooksul temperatuur pisut tõuseb.

Esmaspäeva öösel Eestis pilvisus hõreneb. Öö hakul sajab kohati nõrka vihma ning tekib ka udu. Tuul pöördub põhjakaarde, puhudes mandril 1 kuni 5, rannikualadel 3 kuni 8, puhanguti ka kuni 11 meetrit sekundis. Õhutemperatuur jääb -3 ja +3 kraadi vahele, kuid rannikul ulatub ka mõni kraad kõrgemale. Teedel on ka libeduseoht.

Hommik on saartel ja Liivi lahe ümbruses vahelduva pilvisusega, mandril on enamasti selge ja sajuta. Siin-seal püsib ka udu. Tuul on nõrk ja muutliku suunaga ning õhutemperatuur on -2 kuni +1, rannikul kuni 7 kraadi.

Päev möödub enamasti päikesepaisteliselt. Lääne-Eestis on pisut pilvisem ning saartel võib ka vähest vihma sadada. Tuul on muutliku suunaga ja puhub 1 kuni 7 meetrit sekundis, Lääne-Eesti saartel on aga kagu- ja idatuul kiirusega 3 kuni 8 meetrit sekundis. Õhusoe ulatub 6 kraadist 10 kraadini.

Kui nädal algab kargelt ja peamiselt kuivalt, siis edasi läheb pisut vihmasemaks, kuid temperatuur on kerges tõusujoones. Kui teisipäeval on temperatuur päeval 7 ja öösel -1 kraadi juures, siis reedeks on need numbrid jõudnud päeval 11 ja öösel 7 kraadi ümbrusse. Tuul püsib kogu töönädala võrdlemisi mõõdukas ning puhub vaheldumisi lõuna- või läänekaarest.

Toimetaja: Merili Nael

Allikas: "Aktuaalne kaamera"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: