Ilm püsib vihmane ja tuuline

Lähipäevil püsib ilm pilvine ja sajune, nädalavahetusel aga sadu väheneb.

Kolmapäeva öösel muutub taevas pilviseks ning vihmasadu levib kiiresti Lääne-Eestist ida suunas. Tuul pöördub läänekaarest lõunakaarde ja ulatub 3 kuni 10 meetrini sekundis. Pärast keskööd pöördub tuul saartelt alates edelasse ja tugevneb, puhudes rannikul puhanguti kuni 15 meetrit sekundis. Õhutemperatuur jääb 4 ja 10 kraadi vahele.

Hommikul on taevas pilvine ja mitmel pool sajab vihma. Puhub edelatuul 3 kuni 11 meetrit sekundis, rannikul puhanguti kuni 15 meetrit sekundis. Õhutemperatuur ulatub 7 kraadist Narvas kuni 11 kraadini Kuressaares.

Päev jätkub pilviselt, kuid on ka üksikuid selgimisi. Aeg-ajalt sajab ikka vihma. Puhub valdavalt edelatuul 5 kuni 11 meetrit sekundis, rannikul puhanguti kuni 15 meetrit sekundis ja temperatuurinäit on 10 kraadist 12 kraadini.

Ka nädala teine pool toob sademeid, kuid alates laupäeva pärastlõunast saju tõenäosus väheneb ning pühapäev möödub juba sajuta. Õhutemperatuur on kuni laupäevani päeval 8 kuni 14, öösel 5 kuni 12 kraadi. Pühapäeval langeb temperatuur paari kraadi võrra. Tuul puhub üldiselt mõõdukalt ja peamiselt edelast ning läänest, kuid reedel võib olla iiliti ka kuni 20 meetrit sekundis. Pühapäeval pöördub tuul loodesse ning rahuneb veidi.

Toimetaja: Merili Nael

Allikas: "Aktuaalne kaamera"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: