Pronksi tänaval suletakse teisipäevast liiklusele ka ainuke sõidurada

Remonditööd Pronksi tänaval.
Remonditööd Pronksi tänaval. Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Teisipäevast suletakse Pronksi tänaval remonditööde tõttu ka seni avatud olnud üks sõidurada Narva maantee ja Gonsiori tänava vahelises lõigus, teatas Tallinna linnavalitsus.

Teisipäeva kell 10 hommikul muutub liikluskorraldus Pronksi tänaval Narva maantee ja Gonsiori tänava vahelisel lõigul – seoses ümberehitustöödega on autoliiklusele suletud Pronksi tänav lõigus Narva maantee kuni Raua tänav ning liiklusele on suletud ka Pronksi ja Raua tänava ristmik, teatas linnavalitsus.

Pronksi tänav Raua ja Gonsiori tänava vahelises lõigus on samuti tavaliiklusele suletud. Kohalikele elanikele on Raua ja Gonsiori tänava vahelisele lõigule tagatud juurdepääs Gonsiori tänava poolt.

Kunderi ja Gonsiori tänava vahelises lõigus on avatud üks sõidurada mõlemas suunas.

Muudatused kehtivad kuni 20. detsembri õhtuni.

"Pronksi tänava rekonstrueerimise käigus vahetame välja ka kõik maa-alused kommunikatsioonid. Narva maantee ristmiku piikonnas toimub kanalisatsioonikollektori rajamine, Raua ja Pronksi tänava piirkonnas teostatakse ajutise teega ristuvate kommunikatsioonide väljaehitamist. Niivõrd mahukate töödega kaasnevad paratamatult ka ulatuslikud liikluskorralduslikud muudatused, mistõttu palume liiklejatelt mõistvat suhtumist ning ajutise liikluskorralduse tähelepanelikku järgimist," ütles abilinnapea Vladimir Svet.

Oktoobris alanud remont Pronksi tänaval peaks kestma umbes aasta.

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: