Kell 20 "UV faktor": kuidas muuta Eesti teid talveoludes ohutumaks?

Kuidas muuta Eesti maanteid talveoludes ohutumaks, selle üle arutlevad teisipäeval "UV faktoris" transpordiameti juht Priit Sauk, autokooli omanik Indrek Madar, bussifirma juht Ingmar Roos ja liiklusohutuse audiitor Raul Vibo.

Rohkem kui ööpäeva Eestis tormanud ja tuisanud Birgit on korraldanud palju segadust: pikalt oodatud suur lumesadu on kodudest viinud elektri ja korraldanud ümber või muutnud lausa võimatuks liiklemise.

Aga juba eelnevad nädalad tõid Eesti maanteedelt ärevaid sõnumeid. Raskete tagajärgedega õnnetused tõid päevateemaks meie teedevõrgu ja liiklemiskultuuri.

Kas esimese suure lumega tulnud õnnetused on paratamatu loterii elu ja surma peale? Kas Eesti teedehooldus on piisavalt hästi korraldatud? Kas meie autokoolidest tulevad head ja vastutustundlikud autojuhid?

Kuidas täita unistust surmadeta liiklusest, arutavad transpordiameti juht Priit Sauk, OÜ Autosõit autokooli omanik Indrek Madar, bussifirma Lux Express juht Ingmar Roos ja sõltumatu liiklusohutuse audiitor Raul Vibo.

Vaatajate tähelepanekuid ja arvamusi meie liikluskorralduse ning -kultuuri kohta ootavad saatetegijad aadressil [email protected].

Toimetaja: Birgit Rae

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: