Kolmapäevast suletakse Tallinnas osaliselt ka Jõe tänav

Pronksi tänava remont
Pronksi tänava remont Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Lisaks suures osas suletud Pronksi tänavale algavad kolmapäeval renoveerimistööd ka Jõe tänaval, mis suletakse osaliselt autoliiklusele. Liikluskorralduse muudatusi on oodata kuni sügiseni, mil remont lõppeb.

Jõe tänaval on kolmapäeva hommikul kella 10-st alates suletud üks sadama poole suunduv sõidurada. Alates reede hommikust kella 10-st alates jääb Jõe tänaval mõlemal suunal avatuks üks sõidurada ja lubatud sõidukiirus on piiratud.

Liikluse ümberkorraldused kestavad kuni tänava rekonstrueerimise lõpuni tänavu sügisel.

Pronksi tänaval on detsembri lõpust alates avatud taas üks sõidurada, suunaga Liivalaia tänava poole.

Tallinna abilinnapea Vladimir Sveti sõnul ei tohiks ümberkorraldused liiklust eriti häirida.

"Jõe ja Pronksi tänava täiemahulise rekonstrueerimisega kujundame peamiselt autokeskse tänavaruumi ümber tänapäevaseks ja turvaliseks, nii et see arvestaks kõigi liiklemisviisidega. Loome sõiduteest eraldatud jalgrattateed ja paranevad jalakäijate liikumisvõimalused," ütles abilinnapea.

Jõe ja Pronksi tänava rekonstrueerimine läheb praeguse seisuga maksma 14,3 miljonit eurot. Ehitushanke võitis ja tõid teostab AS-i KE Infra ja OÜ Viamer Grupp konsortsium.

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: