Pühapäeva tuleb pilvine, aga sajuta

Laupäeval sadas paiguti õrn lumekirme maha, kuid kohevat lisa sellele ei tule. Pühapäeval on Ilm enamasti pilvine. Õhtuks tõuseb tuul, mis annab märku Norra merelt lähenevast aktiivsest madalrõhualast. Meile toob see kaasa tugeva lörtsi ja lumesaju, saartele ka vihma.

Öö vastu pühapäeva tuleb pilves selgimistega. Mitmel pool sajab lund ja lörtsi, Lääne-Eestis ka vihma. Pärast keskööd loode poolt alates sadu lakkab. Paiguti on udu ja jäidet. Tuul puhub edelast- ja läänest 4 kuni 9, puhanguti 12, öö hakul rannikul kuni 15 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on -6 kraadist Kagu-Eestis kuni +1 kraadini saartel.

Hommik jätkub pilves selgimistega ja sajuta. Kohati on udu ja jäidet. Puhub edelatuul 5 kuni 9, puhanguti 14 meetrit sekundis ja õhutemperatuur on -1 kuni +1 kraadi.

Päev möödub samuti pilves selgimistega. Pärastlõunal sajab mitmel pool lörtsi ja vihma. Puhub jätkuvalt edelatuul 3 kuni 8, puhanguti 11 meetrit sekundis. Õhtul tuul aga tugevneb. Õhutemperatuur jääb -1 ja +2 kraadi vahele.

Uus nädal väga suuri muutusi ilmapilti ei too. Mitmel pool sajab igapäevaselt kas vihma, lörtsi või lund. Temperatuur kõigub mõnest kraadist alla nulli kuni mõne kraadini üle nulli. Esmapäev algab aga tugevama tuule saatel, paiguti ulatub see kuni 23 meetrini sekundis, kuid pärastlõunast nõrgeneb ning järgnevatel päevadel vaibub veelgi.

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: