Otse kell 12: Tallinna pressikonverentsil Kiik, Lippus, Haukanõmm, Lello

Madle Lippus Tallinna pressikonverentsil
Madle Lippus Tallinna pressikonverentsil Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Tallinna linnavalitsuse istungijärgsel pressikonverentsil osalevad täna abilinnapead Tanel Kiik ja Madle Lippus, Kesklinna linnaosa vanem Monika Haukanõmm ja linnasekretär Priit Lello. Kell 12 algavat pressikonverentsi näeb otsepildis ERR-i portaalis.

Pressikonverentsil räägitakse MaaS-i liikuvusrakendusest ja eelmisel nädalal esmakordselt toimunud Tallinna liikluskomisjoni koosolekust; miljööaladest ja restaureerimistoetuste taotlemisest; vabariigi aastapäeval toimuvast paraadist, liiklusmuudatusest ja teistest Eesti sünnipäevaga seonduvatest sündmustest; valimisjaoskondadest ja -protseduuridest.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: