Pühapäeval sajab veel lund, esmaspäev tuleb selgema taevaga

Foto: Kaarel Tooming/ERR

Öö vastu pühapäeva ja pühapäev tulevad veel lumehoogude ja pinnatuisu saatel. Esmaspäeval laieneb Briti saartel paikneva kõrgrõhkkonna idaserv Baltimaadeni. Öö vastu esmaspäeva tuleb meil seetõttu väga külm, selge taeva, kuid uduga.

Ööl vastu pühapäeva on Eestis pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab lund ning on pinnatuisku. Puhub põhja- ja kirdetuul 4 kuni 8, puhanguti 13, rannikualadel 8 kuni 13, puhanguti 17 meetrit sekundis. Külma on -3 kuni -8 kraadi.

Pühapäeva hommik tuleb pilves selgimistega. Kohati sajab vähest lund, kuid esineb pinnatuisku. Puhub nõrk kuni mõõdukas põhja- ja loodetuul ning termomeetri näit jääb -3 ja -7 kraadi vahele.

Ka päev tuleb pilves selgimistega. Jätkub kerge lumesadu ning esineb pinnatuisku. Õhtul pilved hõrenevad ja sadu lakkab. Puhub põhja- ja loodetuul 4 kuni 8, iiliti 13, rannikualadel 8 kuni 13, iiliti 17 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on -1 kuni -5 kraadi.

Järgmine nädal algab muutliku taevaga. Kui esmaspäev tuleb sajuta, siis teisipäevast võib taas vihma ja lörtsi, kolmapäeval pisut lund oodata. Sademete tõenäosus on suurim Ida-Eestis. Kõige külmem ööpäev ootab meid esmaspäeval, kuid peale seda hakkab ilm taas pehmenema.

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: